made-logo-1.png

Szybka i precyzyjna produkcja
w druku 3D ze 100% wosku dla branży jubilerskiej i odlewnictwa.

Najwyższa precyzja
– warstwa 16 μm

Niespotykana wydajność
– do 350 modeli w 24h
Wydruki w 100%
z wosku odlewniczego
Nieograniczone możliwości
geometryczne dzięki wypłukiwalnym podporom

WaxJet 400

Druk z wosku w technologii MJP

Precyzja

Nasza maszyna to rozwiązanie przeznaczone dla branży jubilerskiej i odlewnictwa precyzyjnego. Ta drukarka 3D zapewnia rozdzielczość druku 1200x1200x1600 DPI, co daje ponad 0,016 mm grubości warstwy. Zapewniamy również dokładność wymiarową na poziomie +/- 0.04 mm na każde 20 mm wydruku.

Wydajność

Technika MJP to unikatowa metoda pozwalająca na użytkowaniu standardowych wosków odlewniczych, znacząco ułatwiających pracę z wydrukami. Dzięki zastosowaniu WaxJet 400 możliwa jest wydajna produkcja nawet małych, personalizowanych serii produkcyjnych oraz jednostkowe wykonanie precyzyjnych odlewów.

Szybkość

Drukarka 3D WaxJet 400 pozwala na wydruk modeli na polu roboczym o wymiarach 289*218*150mm w około 24h. To wydajność sięgająca nawet 350 modeli na dobę. Jako pierwsza firma w Europie jesteśmy w stanie zaoferować błyskawiczną produkcję modeli woskowych dla całej kolekcji jubilerskiej.

Nasze realizacje

Na drukarce WaxJet 400 wykonaliśmy liczne projekty dla naszych Klientów, a także na potrzeby wewnętrzne.
Poniżej przedstawiamy niektóre z prac wykonanych za pomocą druku 3D w technologii MJP.

Grupa Sygnis

Grupa Sygnis (www.sygnis.pl) to przede wszystkim zespół specjalistów i pasjonatów: projektantów, inżynierów i naukowców. Od wielu lat zajmujemy się wdrażaniem innowacji hardware w zakresie przemysłu, biotechnologii i nanotechnologii. Sprowadzamy, wdrażamy i budujemy rozwiązania w zakresie nowych technologii, a w szczególności szeroko pojętych technik addytywnych.

Zamów wycenę

Kontakt

Email

made@sygnis.pl

Tel.

tel. +48 22 790 00 19